Je výhoda známé tváře při volbách? Jak pro koho…

13.10.2014

V pátek a sobotu se volilo do komunálních zastupitelství a do Senátu a o naše hlasy se ucházely i tváře, které známe třeba z televize. A jak uspěly? Tak napůl…

Veronika Žilková
Zdroj: ShowBiz.cz

Předvolební kampaň na nás útočila různými hesly a sliby, které budou asi velmi těžko dodrženy. Určitý vtip jí dodaly spíše známé tváře, které bodovaly tak napůl. Vtipný byl třeba zpěvák kapely Vanessa (ano, ten co si neváhal dát „čáru“ v přímém přenosu České televize), který sliboval, že budou nehezké ženy zahaleny búrkami. Pochopitelně, že ani za žádné hnutí či stranu nekandidoval.

Heidi Janků
Zdroj: TV Barrandov

Ve volbách kandidovala, ale neuspěla třeba zpěvačka Heidi Janků (51), ale ani herečka Alice Bendová (41). Nezabodoval ani režisér Filip Renč (49), či DJ Uwa, který se chtěl dokonce protlačit do senátu. Známá tvář možná pomohla mamince televizní moderátorky Lucie Borhyové (36), či třeba herečce Veronice Žilkové (52), jinak též manželce našeho ministra obrany a herce Martina Stropnického (57).

Šlo patrně o nejznámější rodinu, které se účastnila voleb a protlačila se na plné čáře, kromě manželky Veroniky zůstává na radnici také Stropnického syn Matěj Stropnický.

Fandím
23 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Martin Stropnický, Alice Bendová, Lucie Borhyová, Veronika Žilková, Heidi Janků, Filip Renč

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity foto, Alice Bendová foto, Heidi Janků foto, Politici, filip renč foto, české celebrity novinky, česká politika, volby 2014, česká společnost, Heidi Janků volby, Heidi Janků volby 2014, Alice Bendová volby, Alice Bendová volby 2014, Filip Renč volby, Filip Renč volby 2014, celebrity ve volbách, volební výsledky, senátní volby, volby v České republice, výsledky senátních voleb, Lucie Borhyové volby, Lucie Borhyové foto, české celebrity ve volbách, české celebrity volby, jak dopadly volby, výsledky voleb 2014, společnost, české komunální volby, komunální volby, volby do senátu, Matěj Stropnický, Martin Stropnický volby, Martin Stropnický politik
TOPlist