Je vnadná Kelly Brook také královnou retuše? Takhle vypadá doopravdy

17.07.2016

Modelky, které nejsou právě vychrtlé jsou v poslední době na výsluní. Vypadají ale opravdu tak skvěle jako na fotkách? Po plus size modelce Ashley Graham (27) se v poslední době mluví o Kelly Brook (36). Ta se nedávno ukázala na dovolené v plavkách.

Kelly Brook
Zdroj: Profimedia.cz

Právě Ashley rozhodně v reálu není tak oslnivá jako na fotkách. Zejména její stehna jsou jasně upravovaná, ve skutečnosti je poněkud hyzdí celulitida. Kelly je také majitelkou velmi vnadné, na modelku poněkud rozkošatělé postavy, kterou ale jinak muži milují.

Její poslední fotky z dovolené ukázaly, jak na tom ve skutečnosti je. A je zcela jasné, že i v jejím případě úřadují grafici, kteří krásnou Kelly upravují, aby byla ještě krásnější. Je to ale třeba? 

Fandím
12 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Kelly Brook

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
modelky, Sexy modelky, krásné celebrity, celebrity online, Kelly Brook foto, Kelly Brook poprsí, Kelly Brook ňadra, Kelly Brook prsa, Kelly Brook retuš, Kelly Brook plavky, prsaté modelky, Kelly Brook fotografie, Kelly Brook postava, vnadné modelky, vnadné celebrity, Kelly Brook tělo, Kelly Brook figura, Kelly Brook hrudník, celebrity retuš, vnadné krásky
TOPlist