Je tohle ještě plus size modelka, anebo obézní a nemocné děvče?

13.05.2015

Svět modelingu se v poslední době mění. Ty největší peníze stále vydělávají sice dívky, které váží maximálně  kilo při metru osmdesát, ale stále častěji dostávají příležitost také dívky, které jsou označované jako tzv. plus size modelky, tedy modelky velkých velikostí.

Tess Holiday
Zdroj: Instagram

Jenomže právě v označení plus size je zakopaný pes. Běžné modelky nosí velikost 32, maximálně 36, vše ostatní je už velká velikost. Přitom dívka, která má třeba čtyřicítku může být na první pohled velmi hubená a o nějakých tukových polštářích u ní těžko mluvit. Do této kategorie ale pak spadají také dívky, které mají na první pohled výraznou nadváhu a v tom mnozí spatřují problém.

Nedávno způsobila značný rozruch jistá Tess Holiday, které se podařilo uzavřít smlouvu s velkou modelingovou agenturou a zajistit si tak nemalý příjem. A to přes to, že Tess váží jistě hodně přes sto kilo, což je pro ženu váha dost šílená na jakoukoliv výšku.

Pravda, Tess má krásný obličej, postavu sice obézní, ale souměrnou. Výtky na to, že její nadváha je velmi nezdravá, Tess nebere, prý se cítí dobře. Zapomíná ovšem, že je jí krásných dvacet a že zdravotní důsledky se ozvou třeba už za pár let. Na druhou stranu Tess podle fotek chodí cvičit, což je jistě chvályhodné

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tess Holiday

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
modeling, svět módy, obézní celebrity, světový modeling, Plus Size modelky, XXL modelky, plnoštíhlé modelky, Tess Holiday foto, Tess Holiday fotografie, Tess Holiday online, Tess Holiday Instagram, obézní ženy, obézní modelky, sexy baculky, baculaté ženy, baculky fotky, fotky baculek, Tess Holiday modelka, tlusté modelky
TOPlist