„Je to skvěle natočený film,“ říká Lucas o Posledním z Jediů.

08.01.2018

Nový film ze série Star Wars se může pyšnit pochvalou od původního tvůrce této vesmírné ságy. Přestože posledním filmem ze série, který režíroval, byla Pomsta Sithů, George Lucas (73) stále chová svůj výtvor v lásce.

George Lucas
Zdroj: nicolas genin, wikipedia.org

Zdá se navíc, že se už také přenesl přes to, že v roce 2012 prodal práva na Hvězdné války studiu Disney. To totiž v rozhovoru s Charliem Rosem označil za „bílé otrokáře“. Dále pak popisoval, že Disney chtělo chrlit jedno pokračování za druhým, aby se zavděčilo fanouškům, kdežto Lucas chtěl prostě jen sdělit dobře promyšlený příběh. Za své výroky se později omluvil, ale je více než jasné, že režisérovi prodej stále ležel v žaludku. 

Teď to ale vypadá, že se přes prodej „svých dětí bílým otrokářům z Disney“ konečně přenesl. Poslední z Jediů viděl Lucas krátce po premiéře a film si zamiloval. „Je to skvěle natočený film,“ řekl režiséru Rianu Johnsonovi (44) po zhlédnutí snímku. O předchozím dílu série s podtitulem Síla se probouzí, se vyjádřil mnohem více odměřeně, když ho označil jako: „film, který se bude fanouškům líbit.“ A pokud si vzpomeneme na předchozí výroky na účet Disney, rozhodně to nebylo myšleno jako pochvala.

 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
J.J. Abrams, George Lucas, Rian Johnson

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
americké celebrity, američtí režiséři, Hvězdné války, slavní režiséři, Disney, Star Wars, novinky z filmu, star wars poslední z jediů, Star Wars 8, George Lucas názory, George Lucas rozhovory
TOPlist