Je to sichr! Brad Pitt a Angelina Jolie se konečně zasnoubili!

14.04.2012

Hvězdný hollywoodský pár přezdívaný familiérně "Brangelina" se rozhodl, že už nebude žít na hromádce! Je nám to trapné opakovat tenhle fakt už asi po stopadesáté, ale tentokrát to vypadá, že se Angelina Jolie (36) a Brad Pitt (48) opravdu chtějí vzít!

Brad Pitt
Zdroj: wikipedia.org


Angelina Jolie (36) a Brad Pitt (48) spolu žijí už od roku 2005, tedy celých sedm let a za tu dobou nezávazného soužití už stihli adoptovat nebo zplodit celkem šest dětí! A tak si asi jednoho dne řekli, že už by bylo načase praštit do toho a normálně se vzít, aby novináři pořád nebrblali, že žijí na psí knížku!

Je pravdou, že jsme tohle jen v minulém roce slyšeli asi pětkrát, ale tentokrát je to asi sichr, protože sňatek potvrdila i mluvčí obou milenců. Datum svatby sice ještě nebylo stanoveno (no, voni nám ho tak řeknou - celí žhaví!), ale je prý závazný slib do budoucna. Jejich děti se z toho údajně upřímně radují.

Čtěte také

Angelina Jolie, která byla už dvakrát vdaná, byly minulý týden spatřena v Los Angeles s diamantovým prstenem na ruce. Média hned začala spekulovat, že to je zásnubní prsten, což vzápětí potvrdil jeden klenotník, který prozradil, že na podobě prstenu spolupracoval s Bradem Pittem skoro rok.

Partneři se seznámili při natáčení akční komedie Pán a paní Smithovi. Herečka tehdy odloudila manžela kolegyni Jennifer Aniston, což jí hvězda seriálu Přátelé nemohla dlouho zapomenout!

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Brad Pitt

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Angelina Jolie foto, Angelina Jolie fotky, Angelina Jolie sexy, herci, zahraniční herci, Brad Pitt foto, američtí herci, Brad Pitt fotky, Angelina Jolie svatba, Brad Pitt svatba, angelina jolie děti, Brad Pitt partnerka, Brad Pitt Angelina Jolie, Brad Pitt sňatek, Brad Pitt děti, Angelina Jolie sňatek, Brad Pitt zasnoubení, Brad Pitt zásnuby, Angelina Jolie zásnuby, Angelina Jolie zasnoubení
TOPlist