Je to patriotka! Gisele Bundchen na titulce Vogue s fotbalovou hvězdou Neymarem a brazilskou vlajkou!

20.06.2014

Brazilská modelka Gisele Bundchen (33) je nejlépe placenou modelkou světa. A právě ona pózuje na titulní stránce brazilské mutace časopisu Vogue. A jelikož jde o měsíc fotbalu, nechybí také další brazilská hvězda – fotbalista Neymar!

Gisele Bündchen
Zdroj: Profimedia.cz

Mistrovství světa ve fotbale vzbuzuje v Brazílii hotové šílenství, kterému podléhají i slavní. Stejně jako modelka Gisele Bundchen, která je skutečnou patriotkou a fotbal miluje. Na nejnovější titulce Vogue tak hrdě třímá brazilskou vlajku a kamarádsky objímá se s brazilskou fotbalovou hvězdou Neymarem (22).

Brazilská modelka Gisele Bundchen je na špici už více jak deset let a jak to tak vypadá sošnou krásku nemůže nynější trend poněkud ošklivějších modelek s brežněvovským obočím nijak ohrozit. Matka dvou dětí stále fotí ty nejprestižnější zakázky a ročně si přide na 42 milionu dolarů, což je více než šestkrát tolik, kolik si vydělá druhá nejúspěšnější modelka Miranda Kerr (31)!

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Gisele Bündchen

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
brazilské modelky, sexy fotky, brazilské dívky, brazilky, Vogue, brazílie, nejslavnější modelky, sexy modelky fotky, Gisele Bündchen sexy, brazilský Vogue, Gisele Bündchen foto, TOP modelky, Vogue titulka, MS 2014, MS Fotbal 2014, Gisele Bundchen Vogue, Gisele Bundchen titulky, Gisele Bundchen titulka Vogue, Vogue časopis, Vogue dívky, Vogue modelky, nejslavnější celebrity, nejlépe placené celebrity, Neymar, fotbalista Neymar, brazilský fotbalista Neymar, brazilky fotky, sexy fotky Gisele Bundchen, Gisele Bundchen sexy foto, Gisele Bundchen žhavé fotky, žhavé modelky, MS Fotbal
TOPlist