Je to divoch! Orlando Bloom řádil s Katy Perry zcela nahý!

06.08.2016

Orlando Bloom (39) se vypravil se zpěvačkou Katy Perry (31) na romantickou dovolenou na Sardinii, kde si užíval posledního hitu mezi celebritami, pádlování na surfu. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se zde nepohyboval úplně nahý!

Orlando Bloom
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Orlando si chtěl zřejmě opálit své ctěnné půlky, a tak si svlékl plavky a na prkno se vydal zcela nahý. A tak již nyní můžeme říci, že je solidně vybavený a že se na intimních místech holí.

Na souši se pak co chvíli vrhal na Katy Perry, kterou osahával na všech možných místech a její tělo pokrýval polibky. Vypadal zcela uvolněně a samozřejmě, takže je jasné, že se za nahotu absolutně nestyděl.

Svou přítelkyni však k podobnému gestu nepřiměl. Kate si oblékla bikiny a ani ji nenapadlo se svléci… 

Fandím
30 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Katy Perry, Orlando Bloom

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
nahé americké celebrity, nahé zahraniční celebrity, nazí herci, Orlando Bloom ženy, Orlando Bloom tělo, Katy Perry dovolená, Orlando Bloom nahý, Orlando Bloom nude, Orlando Bloom penis, Orlando Bloom zadek, Orlando Bloom nahé tělo, Orlando Bloom dovolená, Orlando Bloom Sardínie, Orlando Bloom nahý penis, Orlando Bloom obnažený, Orlando Bloom paparazzi, Orlando Bloom Katy Perry, Orlando Bloom partnerka, Katy Perry Sardínie
TOPlist