Je snad Katie Price znovu těhotná? Ne, prsatá modelka i její povedený manžílek si jen užívali velikonoc

07.04.2015

Katie Price nedávno povila již páté dítě, a na Instagram nahrála fotografii, na které  to vypadalo, jako by ve svých 36 letech byla opět těhotná. Stejné těhotenské břicho ale ukazoval i její povedený, ještě nedávno nevěrný manžílek Kieran.

Katie Price (Jordan)
Zdroj: Instagram

„Mrkněte na náš pekáč buchet a těla připravená na léto!“ připsala Katie, takže bylo jasné, že se oba pouze přejedli velikonoční nadílky, ostatně papírky od sladkostí byly poházené všude kolem nich.

Pochopitelně, že do této velikosti břicha se Katie a její manžel neprojedli, na jiných fotkách mají oba výstavní figuru.

Katie se tak činí, co může, aby ukázala, že jsou s Kieranem skutečně ukázkový pár a že Kieranovy nevěry jsou již zcela zažehnány. Což o to, před fanoušky se takto přetvařovat klidně může, ale jak jí to jde před sebou samotnou?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Katie Price (Jordan)

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
velká prsa, anglické modelky, britské modelky, velká británie, Katie Price foto, nevěra, manželská nevěra, britské sexbomby, nevěry celebrit, Katie Price manžel, slavné britské modelky, vztah se zajíčkem, Katie Price rozvod, Katie Price vztah Katie Price nevěrný manžel, Katie Price manželství, Katie Price modelka, nevěra u celebrit
TOPlist