Jason Statham jako Crazy Joe plánuje pomstu!

14.11.2013

Britský herec řádí jako poražený, znovuzrozený a hlavně šíleně naštvaný hrdina ve svém novém akčňáku! Britsko-americký film Crazy Joe natočil na Oscara nominovaný režisér a scenárista Steven Knight.

joe
Foto: Intersonic

Býval člen elitní zásahové jednotky, ale nyní se z něj stal hledaný uprchlík. Joey (Jason Statham) utíká před svou minulostí, kterou je dohnán, až k vojenskému soudu.

Nyní na dně, hnán touhou po pomstě se Joey přidává k londýnskému podsvětí, kde bere spravedlnost do svých rukou. Podaří se mu dosáhnout svého vykoupení?


Britský režisér a scenárista Steven Knight (54) se zatím proslavil spíše jako autor scénářů k dramatům Východní přísliby, Nezlomná vůle nebo Špína Londýna, za který byl dokonce nominován na Oscara v kategorii nejlepší původní scénář.

V tomto roce však stihl jako režisér natočit hned dva celovečerní filmy - Locke a právě Crazy Joe, z nichž ten druhý přichází i do českých kin.

Jde o klasickou "stathamovku", v níž akční hrdina, který se dočkal velkého ponížení, plánuje ještě větší pomstu ... Čili hodně akce a hodně zábavy - nic víc, ani nic míň!

Britsko-americký akční thriller Crazy Joe/Redemption je v českých kinech k vidění od 14. listopadu 2013. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Vicky McClure, Agata Buzek, Benedict Wong, Jason Statham, Steven Knight

Filmy:
Hummingbird

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, americké filmy, zahraniční filmy, britské herečky, zahraniční režiséři, režiséři, britští režiséři, britské filmy, britští herci, Jason Statham film, Steven Knight film, Steven Knight režie, Steven Knight Crazy Joe, Jason Statham Crazy Joe
TOPlist