Jaroslava Obermaierová se bojí, že přijde o hlas!

10.05.2012

Známá herečka musí podstoupit operaci hlasivek a lékaři ji straší tím, že by už nemusela mluvit!
Jaroslava Obermaierová (66) tak má zákonitě strach, protože ztráta hlasivek by nutně znamenala konec její kariéry! A co na to diváci a divačky nekonečného seriálu?

Jaroslava Obermaierová
Zdroj: Archiv TV Nova

Jaroslava Obermaierová (66), která v současnosti září v seriálu TV Nova Ulice jako Vilma Nyklová, jde již dnes, tedy ve čtvrtek na operaci hlasivek, neboť se jí na nich udělaly polypy. Populární herečka se však zákroku velmi obává - v krajním případě by totiž mohla přijít o hlas, což by nebylo úplně košer ...

Seriálová hvězda nejdříve jen ochraptěla, a tak tomu nepřikládala váhu. Když však najednou nemohla vůbec mluvit, lékaři ji doporučili operaci s tím, že by eventuelně mohlo dojít ke ztrátě hlasu! Hodní doktůrci!

Čtěte také

Jaroslava Obermaierová doufá, že operace dopadne dobře a bude moci opět mluvit. Co by byla Ulice bez výřečné a ukecané Vilmy Nyklové? No, ničím přece! Navíc pro herečku je tahle práce nejen zdrojem obživy, ale také ji prý nesmírně baví! Takže jí dnes držte palce, vy uličníci (tj. fanoušci Ulice)!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jaroslava Obermaierová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, TV Nova, seriál Ulice, české seriály, televizní seriály, Jaroslava Obermaierová foto, Jaroslava Obermaierová video, Jaroslava Obermaierová Ulice, Jaroslava Obermaierová seriál, Jaroslava Obermaierová TV Nova, Vilma Nyklová, Jaroslava Obermaierová fotky, Jaroslava Obermaierová strach z operace, Jaroslava Obermaierová polypy, Jaroslava Obermaierová nemoc, Jaroslava Obermaierová operace hlasivek, Jaroslava Obermaierová hlas Jaroslava Obermaierová strach
TOPlist