Jared Leto v hlavním městě! Pohledný držitel Oskara vystoupí v Praze!

07.03.2014

Jared Leto za svou roli ve filmu Million Dollars Buyers obdržel Oskara a momentálně jde o herce, který je mimořádně v kurzu. Kromě herectví se však tento tak pohledný chlapík věnuje také hudbě a své kapele 30 seconds to Mars. A právě s tou se zde letos objeví.

Jared Leto
Zdroj: nicolas genin, wikipedia.org

Kapela 30 Seconds to Mars je ve zdejších končinách mimořádně oblíbená, její koncerty bývají vyprodané, takže fanoušky a fanynky kapely jistě potěší, že již v červnu se v pražské Tipsport Aréně bude konat koncert jejich idola.

V současné době se často spekuluje o Jaredovi a krásné černé herečce Lupitě Nyong'oové, která obdržela rovněž Oskara za vedlejší roli ve filmu 12 let v řetězech, jako o novém hollywoodském páru. A Jared Leto spekulace podpořil, když přiznal, že nedávno Lupita byla viděna, jak se ráno ubírá z jeho domu. Jestlipak vezme krásnou Lupitu Jared do Prahy sebou?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jared Leto

Interpreti:
30 Seconds To Mars

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, herci, kapela, držitel oscara, oscarový herec, hudební skupina, thirty seconds to mars, 30 seconds to mars Praha, 30 seconds to mars v Praze, Jared Leto, Jared Leto v Praze, Jared Leto oscar, Jared Leto Prague, Jared Leto koncert
TOPlist