Jared Leto se ukazuje opět ve své nejlepší formě! Mrkněte na ten pekáč buchet! Ale co ta ledvina?

09.01.2015

Nedávno jsme se podivovali nad narozeninovou fotkou krasavce Jareda Leto (43), který s pusou plnou narozeninového čokoládového dortu vypadal jako zarostlý kanadský šílený dřevorubec. Jeho poslední fotka je ale už zcela jiné kafe!

Jared Leto
Zdroj: Profimedia.cz

Jared Leto se na ní totiž ukazuje do půli těla a my můžeme s radostí pozorovat, že od dob filmu Klub poslední naděje, ve kterém hrál na kost vyhublého transvestitu umírajícího na AIDS, nabral muskulaturu a vypadá skvěle, hlavně jeho pekáč buchet na břiše je nesmírně efektní.

Co nás ale pěkně udivilo, je šílená plastiková ledvinka, kterou má zavěšenou Jared kolem boků a nám ďábelsky připomíná devadesátá léta, kdy takto chodili ti největší bouchači na diskotéku v horní dolní. Anebo že by šlo o zcela novou módu, které my prostě nerozumíme?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jared Leto

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
zahraniční herci, zahraniční celebrity fotky, nazí herci, Jared Leto foto, sexy muži, sexy herci, Jared Leto sexy foto, Jared Leto sexy fotky, Jared Leto sexy tělo, vypracované tělo, pekáč buchet, krásní herci, nejkrásnější herci, Jared Leto online, Jared Leto Instagram, Jared Leto herec, Jared Leto role, Jared Leto filmy, herci nahoře bez, nazí zahraniční herci
TOPlist