Jared Leto dostal od neznámého fanouška lidské ucho!

31.03.2013

Herec a hudebník je svými příznivci natolik ctěn, že jsou ochotni si kvůli svému idolu uříznout i část těla! Jared Leto (41), který lidské ucho dostal od anonyma poštou, však tento způsob fandění překvapivě uznává a dokonce hodlá boltec nosit na krku jako přívěšek!

Jared Leto
Zdroj: nicolas genin, wikipedia.org

Jared Leto (41) se k tomu, že obdržel lidské ucho, přiznal v rozhovoru v rádiu, kde mimochodem uvedl, že ho to sice překvapilo, ale rozhodně neuvažoval o tom, že by kvůli tomu zavolal policii. Místo toho si vynalézavý umělec udělal do ouška dirku a začal jej nosit na krku jako přívěsek. Brrr!

Herec nehodlá pátrat po tom, komu sluchový orgán chybí, či kdo mu tento ostatek poslal. Nikdo se tak nedozví, zda si ho opravdu uřízl nějaký fanoušek, nebo to ucho uřízl nějakej magor někomu úplně neznámému (třeba i člověku, který neposlouchá hudbu jeho kapely!).

Čtěte také

Hvězda snímku Requiem za sen, Zavraždění Johna Lennona nebo Pan Nikdo zároven vyzvala své fanoušky, aby mu už žádné části těla neposílali. To dá rozum - herec přece nemůže na tom krku nosit všechno, co mu lidi pošlou poštou!

Jared Leto je nejen hercem, ale také frontmanem rockové kapely 30 Seconds to Mars, která v tomto roce vystoupí na festivalu Rock for People v Hradci Králové. Tak třeba uvidíme zpěvákův bizarní přívěšek na vlastní oči!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jared Leto

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, hudebníci, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, Jared Leto foto, Jared Leto fotky, Jared Leto sexy, Jared Leto fanoušci, Jared Leto fanynky, Jared Leto uříznuté ucho, Jared Leto ušní přívěšek, Jared Leto lidské ucho, Jared Leto bizarní dárek
TOPlist