Jarda se brání! Miluju Huawei a Veroniku, občas si ale odskočím k iPhonu a opici!

15.03.2016

Jarda Jágr (44) rozesmál internet tím, když postoval fotku, jak fotí sám sebe a přitom je vidět, že používá iPhone. Smlouvu má ale se značkou Huawei. Jarda se ale brání, telefonů má prostě více!

Jaromír Jágr
Zdroj: Facebook

„Pro všechny kritiky, co nechápou, že člověk může mít vícero telefonů, že i když děláš reklamu na pivo, tak se občas musíš napít vody, jinak by se s tebe stal alkoholik a že když se jednou vyfotíš s jinou (opice a iPhone), tak to neznamená , že jsi přestal milovat tu svojí ( Veronika a Huawei ).

Jardovi se tak podařilo najednou vysvětlit situaci a udobřit si značku, za kterou má kopat, a také všem dát najevo, že Veroniku opravdu miluje. Tak co, je tohle opravdu budoucí paní Jágrová?

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jaromír Jágr

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští sportovci, čeští hokejisté, slavní sportovci, Jaromír Jágr foto, Jaromír Jágr vztah, jaromír jágr, Jaromír Jágr Facebook, sportovci Česko, Jaromír Jágr hokej, české hokejové legendy, Jaromír Jágr výkony, Jaromír Jágr zápasy, Jaromír Jágr NHL, slavní hokejisté, Jaromír Jágr selfie, Jaromír Jágr iPhone, Jaromír Jágr Huawei, Jaromír Jágr posilovna, Jaromír Jágr Veronika, Jaromír Jágr reklama
TOPlist