Jana Štefánková skončila s modelingem! Definitivně!

24.06.2010

Bývalá Playmate a moderátorka erotického pořadu Peříčko Jana Štefánková (36) definitivně skončila s modelingem a bude se věnovat oběma synům a své firmě.Jana vlastní společnost, která se specializuje na výuku etikety pro vrcholové manažery. Kurzy pořádá jak v České republice, tak na Seychelských ostrovech, kde býval její manžel Ernst Pindur honorárním konzulem.

Bývalá modelka se už tedy nebude prohánět po přehlídkových molech nebo fotit se nahá pro Playboy, ale bude vysvětlovat buranům, jak se mají chovat k dámě.

Výuka etikety podle Jany probíhá v nejluxusnějších (pětihvězdičkových) hotelech Seychelských ostrovů, kde pobyt stojí víc než sto tisíc za týden.

Jana má již v plánu, že po roce se definitivně přesune do České republiky, protože starší syn René půjde v Česku do základní školy. Zvykne si na zdejší nehostinné podnebí?

Galerie k článku

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jana Štefánková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, Jana Štefánková nude, Jana Štefánková sexy, Jana Štefánková nahé fotky, Jana Štefánková nude photos, konec modelingu, konec kariéry, Jana Štefánková naked, Jana Štefánková photos, Jana Štefánková playmate, Jana Štefánková fotky, Jana Štefánková konec kariéry, Jana Štefánková modeling, konec modelky, výuka etikety
TOPlist