Jana Kirschner má další desku a čeká další dítě!

31.10.2014

Slovenská zpěvačka Jana Kirschner (35) má pěkně napilno! Na spadnutí je totiž vydání její zbrusu nové desky a také porod již druhého dítěte, který má opravdu za pár!

Jana Kirschner
Zdroj: Martin Plášek

Jana Kirschner má již se svým manželem, britským muzikantem Eddiem Stevensem jedno dítě – tříletou dcerku Matildu, která se narodila na Slovensku. A již  za dva měsíce by se měla Matildě narodit sestřička, jejíž jméno zatím ještě slovenská zpěvačka a bývalá misska, která spolupracovala také s Petrem Hapkou, neprozradila.

Uvedení alba Moruša čierna / Urban house, Bratislava

Jana je velmi kosmopolitní člověk. Doposud si totiž užila jak bydlení na Slovensku, tak v Praze, ale i v Londýně, kam se nyní plánuje navrátit. V Londýně již Jana pobývala před devíti lety, kdy získala kontrakt u velké nahrávací společnosti. A právě Londýn ji přinesl životní štěstí, když zde potkala otce svých dcer.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jana Kirschner

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
krásky, youtube, slovenské celebrity, slovenské krásky, slovenské zpěvačky, youtube video, youtube com, Jana Kirschner fotky, Jana Kirschner sexy, Jana Kirschner foto, jana kirschner video, Jana Kirschner hudba, Jana Kirschner dcera Matilda, Jana Kirschner návrat, Jana Kirschner nahrávání alba, Jana Kirschner nahrávání desky, Jana Kirschner nová deska, Jana Kirschner nové album
TOPlist