Jana Brejchová se přiznala, že prodělala mozkovou mrtvici!

23.04.2013

Filmová legenda počítá s tím, že kvůli svým zdravotním problémům se už nikdy nevrátí k herectví! Jana Brejchová (73) se rozhodla, že už nebude nic tajit a práskla na sebe, že má za sebou mozkovou příhodu.

Jana Brejchová
Zdroj: Profimedia.cz

Jana Brejchová (73), která se ve filmu neobjevila už sedm let, má zdravotní problémy delší dobu a právě proto přerušila svou kariéru. Herečka si kvůli tomu před třemi lety nemohla osobně převzít Českého lva za dlouhodobý umělecký přínos české kinematografii.

Její dcera Tereza Brodská (45) ovšem tvrdí, že matka neprodělala mozkovou mrtvici, ale že šlo jen o důsledek nedostatečného prokrvování mozkových cév. Faktem je, že stav slavné herečky se v poslední době v lecčems zlepšil, ale o návratu k herectví prostě neuvažuje.

Čtěte také

Jana Brejchová, která v roce 2007 obdržela Českého lva za výkon ve vedlejší roli ve filmu Kráska v nesnázích, byla doslova sexsymbolem šedesátých a sedmdesátých let, kdy se pravidělně objevovala nejen v československých, ale také v zahraničních filmech. 

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jana Brejchová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, Jana Brejchová video, Jana Brejchová fotky, Jana Brejchová foto, filmové hvězdy, film stars, legendy, české legendy, Jana Brejchová sexy, Jana Brejchová konec kariéry, Jana Brejchová mozková mrtvice, Jana Brejchová hvězda, Jana Brejchová herectví, Jana Brejchová nemoc, Jana Brejchová přiznání, Jana Brejchová choroba
TOPlist