Jana Bernášková z Ulice ukázala roztomilého ročního synka

08.10.2014

Tělocvična pro děti slavila druhé výročí a to bylo pro celebrity příležitost, jak své ratolesti vyvenčit a ukázat, jak poporostly. Přišla třeba Jana Bernášková (33), která má ročního Teodora.

Foto: Showbiz.cz (4x)

Jana Bernášková má již sedmiletou dceru Justýnu z prvního vztahu, synka zplodila se scénáristou seriálu Vyprávěj Rudolfem Merknerem. Za toho se provdala před dvěma lety. „Ten můj rošťák byl při loňských prvních narozkách Loly ještě mimimko, ale letos už si v tělocvičně pořádně zařádil,” pochvalovala si slavná maminka.

Zastavila se také sympatická Tereza Kostková (38) se synem Tondou, který prý chodí cvičit pravidelně. Tereza tedy předala opičce Lole, která je symbolem tělocvičny dort. Kristýna Koubková, která by se prý měla vrátit do zpráv TV Nova, ukázala dcerušku Jasmínu, na kterou má tedy nyní dost času.

Fandím
17 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Tereza Kostková, Jana Bernášková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české moderátorky, české herečky, seriál Ulice, Tereza Kostková foto, Jana Bernášková Ulice, Jana Bernášková syn, české moderátorky foto, české herečky foto, Jana Bernášková dítě, Jana Bernášková rodina, Tělocvična pro děti, Tereza Kostková online, Tereza Kostková děti, Tereza Kostková moderátorka, herečky z Ulice, seriál Ulice herečky
TOPlist