Jan Rosák bude dědečkem - jeho krásná dcera je těhotná!

06.09.2012

Modelka Zuzana Rosáková (34) čeká své první dítě! Její otec, populární moderátor a "pan Videostop" Jan Rosák (65), se tak stane poprvé v životě dědečkem!

Zuzana Rosáková
Zdroj: Archiv Zuzany Rosákové

Zuzana Rosáková (34), která je v pátém měsíci těhotenství, čeká svého prvního potomka se svým druhým manželem, tuniským majitelem cestovní kanceláře Imedem Jeddaiem. Kráska, která se živí modelingem, médiím pouze prozradila, že dítě, jehož pohlaví zatím není známo, bylo plánované.

Moderátor Jan Rosák (65), který tak za pár měsíců ochutná ten slavný pocit "být dědkem", má dvě dcery. Zatímco starší Zuzana vystudovala sociologii (stejně jako její matka Jiřina), o pět let mladší Marie pracuje jako web-designérka a výtvarnice.

Jan Rosák
Zdroj: TV Barrandov

Zuzana Rosáková se za současného manžela provdala před dvěma lety. Vzhledem k tomu, že jejím prvním mužem byl také tuniský podnikatel, pro změnu jménem Faycal Chahi, je jasné, že tahle kočka má poněkud jiný vkus a čeští muži u ní nemají šanci. A to ani v případě, že máte slušivý knír jako její otec!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jan Rosák, Zuzana Rosáková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, ceske modelky, krásky, České celebrity, české krásky, moderátoři, čeští moderátoři, těhotné modelky, těhotné celebrity, Jan Rosák foto, Jan Rosák fotky, Jan Rosák dcera, Jan Rosák dědek, Jan Rosák dědeček, Jan Rosák první vnouče, Jan Rosák moderování, Jan Rosák rodina, Zuzana Rosáková foto, Zuzana Rosáková fotky, Zuzana Rosáková těhotná, Zuzana Rosáková těhotenství, Zuzana Rosáková sexy
TOPlist