Jan Révai bude podruhé otcem - Zuzana Šulajová je zase těhotná!

14.06.2013

Česko-slovenský herecký páreček čeká podle médií svého druhého společného potomka! Jan Révai (39) a o čtyři roky mladší Zuzana Šulajová (35) zatím vychovávají jednoho syna - dvouletého Jakuba.

revai
Jan Révai a Zuzana Šulajová
Foto: Profimedia.cz

Jan Révai (39), který kvůli své současné partnerce opustil před třemi lety svou manželku Danielu, se může radovat - za pár měsíců bude už dvojnásobným otcem!

Hvězda muzikálu Rebelové a porotce posledního ročníku taneční show StarDance v současné době vystupuje v Divadle pod Palmovkou.

Čtěte také

Zuzana Šulajová (35), která je českým divákům známá hlavně z filmů Záhrada a Příběhy obyčejného šílenství, je údajně ve třetím měsíci těhotenství.

Krásná slovenská herečka sice zatím svůj požehnaný stav médiím nepotvrdila, ale vzhledem k tomu, že je to na ní už znát, těžko to bude popírat...

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jan Révai, Zuzana Šulajová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, zpěváci, slovenské celebrity, herci, čeští zpěváci, čeští herci, slovenské herečky, zuzana šulajová fotky, jan révai fotky, zuzana šulajová těhotná, jan révai dítě, těhotné herečky, těhotné celebrity, Jan Révai foto, zuzana šulajová foto, zuzana šulajová těhotenství, Jan Révai potomek
TOPlist