Jan Hrušínský: sousedé ho nenávidí!

09.07.2011

Jan Hrušínský (56) koupil za 7 milonů statek u Stráže nad Nežárkou. Přesto, že k budovám statku patří i rozsáhlý sad s jezírkem a bazénem, Hrušínský s manželkou Miluší Šplechtovou (53) tráví víkendy uvnitř sídla.


Jan Hrušínský v seriálu Cukrárna
Foto: ceskatelevize.cz

To asi Hrušínský se ženou nečekali, když rozsáhlou nemovitost kupovali. Zřejmě si plánovali, jak budou trávit volné chvíle v soukromém ráji na zemi. Místo toho aby se teď báli vylézt z bran statku. Místním totiž přítomnost pražských herců příliš nevoní.

Dnešní bulvár přinesl svědectví jednoho z obyvatel obce, v níž dotyčný (původně snad prý také z hlavního města) tvrdí, že "domorodci" nemohou vystát kohokoliv z Prahy, natož slavného a bohatého a úspěšného.Miluše Šplechtová jako policistka v Cestách domů
Foto: iprima.cz


Do tohoto "komplotu nenávisti" je údajně zapojená celá vesnice včetně starostky. Statek prý původně patřil jakémusi pražskému novináři, kterého ale nenávistné klima z Dolní Lhoty (příznačný název pro takovou ves) vyhnalo.

Podle bulváru patří Janu Hrušínskému i vila po jeho slavném otci Rudolfovi, ale ani tady nemá Honza na místní obyvatele štěstí. V sousedství se prý nachází erotický klub, takže o klidném a romantickém místečku nemůže být ani řeč.

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Miluše Šplechtová, Jan Hrušínský

Filmy:
Cesty domů, Cukrárna

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, české herečky, celebrity online, čeští herci, Miluše Šplechtová foto, Miluše Šplechtová Cesty domů, bulvár dnes, Jan Hrušínský foto, Jan Hrušínský Cukrárna, Jan Hrušínský statek, Jan Hrušínský vila, Jan Hrušínský statek za 7mil., Jan Hrušínský sousedé, Jan Hrušínský Miluše Šplechtová, Miluše Šplechtová statek, Jan Hrušínský nenávist, Jan Hrušínský zprávy, Jan Hrušínský rozhovor
TOPlist