Jamie Foxx je hrdina! Vyprostil muže z hořícího auta!

20.01.2016

Že by si tuhle scénu nacvičil v nějakém filmu? Herec Jamie Foxx (48) se ukázal jako nefalšovaný hrdina bez bázně a hany, když zachránil muže, který byl uvězněný ve vlastním havarovaném autě.

Jamie Foxx
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

K nehodě došlo v pondělí ráno. Auto dostalo na mokré vozovce smyk a převrátilo se na střechu. Řidič auta měl velké štěstí, že havaroval hned naproti domu slavného herce. Herec Jamie Foxx prý zaslechl ránu a poté, co uviděl havarované auto, okamžitě se k němu rozeběhl. Auto už začalo hořet, a tak neváhal a vyprostil zaklíněného řidiče z auta. Následně ho odtáhl pěkný kus, pro případ, že by snad auto mohlo vybuchnout.

Jamie Foxx jednal naprosto správně, když ještě před vyproštěním, zavolal záchranku, takže ta byla hned na místě a muže se závažnými zraněními včetně popálenin odvezla do nemocnice. Hrdina Jamie tak muži zřejmě zachránil život! 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jamie Foxx

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční herci, američtí herci, Jamie Foxx online, Jamie Foxx foto, Jamie Foxx hrdina, Jamie Foxx záchrana muže, Jamie Foxx nehoda, Jamie Foxx herec, Jamie Foxx fotografie, Jamie Foxx novinky, černošští herci, nehody na silnicích, Jamie Foxx záchrance
TOPlist