Jamie Foxx a Katie Holmes spolu chodí? Fotka je usvědčuje, ale Jamie to odímtá!

23.03.2015

Tak tohle je zajímavá dvojka a to dvojka velmi šikovná, pokud se prokáže, že dokázala celý rok tajit, že spolu chodí. Jamie Foxx (47) však tvrdošíjně to, že chodí s Katie Holmes (36) popírá.

Katie Holmes
Zdroj: Profimedia.cz

Sedmačtyřicetiletý Eric Marlon Bishop alias Jamie Foxx výslovně odmítá, že by s Katie Holmes chodil. V časopisech US Weekly, nebo People je to ale hotová věc. Pár prý spolu randí celý rok, Jamie o Katie říká, že je jeho „holka“ a velmi často u ní zůstává přes noc.

Magazín US Weekly dokonce zveřejnil značně rozmazanou fotografii, pořízenou zřejmě hodně z dálky, na které se uvolněný pár drží láskyplně za ruku a baví se spolu.

Jamie Foxx
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Proč tedy pár vše popírá? Obává se snad Katie bývalého manžela a fanatického scientologa Toma Cruise? Od rozvodu vlastně ani jeden z nich nenarazil na vhodný protějšek a jsou stále sólo.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jamie Foxx, Katie Holmes

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční herečky, zahraniční herci, katie holmes foto, Katie Holmes vztah, Jamie Foxx Katie Holmes, Jamie Foxx online, Jamie Foxx foto, Jamie Foxx ženy, Jamie Foxx žena, Jamie Foxx vztah, Jamie Foxx role, Jamie Foxx filmy, Katie Holmes paparazzi, Katie Holmes fotografie, Katie Holmes muži, Katie Holmes muž, Katie Holmes Tom Cruise
TOPlist