James Franco je prý gay, ale jen trochu!

21.04.2016

Americký herec James Franco (38) čelil už mnokrát „nařčení“ z toho, že ho interesují spíše muži. Nyní se vše snažil uvést na pravou míru, ale poněkud zvláštně. Gay prý je, ale jen trochu!

James Franco
Zdroj: Vanessa Lua, wikipedia.org

„Média se často zajímají o to, zda jsem gay, nebo ne. A to jak gay media, tak ta heterosexuální. A já se ptám, co je jim po tom?“ říká James v rozhovoru pro věhlasný časopis New Yorker. „No jasně, jsem celebrita, takže je zajímá, s kým mám sex,“ což by asi nikdo nečekal.

James hrál nespočet gayů, takže je asi tato otázka nabíledni. On sám se z ní vykroutil tvrzením, že prý pokud jde o to, s kým spí, je heterosexuální, ale co se práce týká, pak je gay. A pak z toho buďte soudní. Jamesovi je skoro 40, doposud se ví, že randil se dvěma herečkami a žádné další partnerství na obzoru není. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
James Franco

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
americké celebrity, američtí herci, gay celebrity, gay herci, James Franco gay, James Franco novinky, James Franco filmy, James Franco gay role, James Franco orientace, James Franco vyhlášení, James Franco interview, James Franco homosexuál, gay orientace, časopis New Yorker, New Yorker magazín
TOPlist