Jaký je Daniel Vali milenec? Podle prostitutek prý nic moc!

21.08.2010

Zpěvák skupiny Maxim Turbulenc Daniel Vali (39) je nejenom mizerný zákazník, ale i špatný milenec! Prostitutky, se kterými si užíval v ostravském nočním klubu, promluvily o jeho mileneckých schopnostech!Jeden z Maxíků, jak děti rádi titulují své umělecké idoly ze skupiny Maxim Turbulenc, navštívil před nedávnem nevěstinec a zůstal paní majitelce dlužen několik tisíc za erotické služby.

Zpěvák má tak nyní dluh v hodnotě 27 640 korun. Vali však zapírá a o žádné návštěvě klubu neví (nebo si opravdu možná nic nepamatuje!), prý si dal ten večer někde jednoho panáka.

Čtenáře však jistě zajímá, jak obtloustý Vali skotačil s děvčaty, když s nimi strávil na pokoji skoro pět hodin. A v tomto bodě je třeba říct, že se nijak nevyznamenal. Samotné prostitutky říkají, že Daniel sice chtěl nadstandardní služby (asi mu při souloži měly zpívat), ale stejně "celé čtyři hodiny ležel jako placka" (spíš placka podobná hoře Říp) a skoro se nehýbal.Podle svědectví několika prostitutek prý zpěvák nebyl hrubý, ani agresivní, a ani nic zvláštního nedělal. Jen požadoval sex bez ochrany, ale k tomu nějak nedošlo ... Asi byl společensky unavený nebo vykolejený z toho, kde se to vlastně ocitl!

Čtěte více: Skandál: Zpěvák Maxim Turbulenc odmítl zaplatit v nevěstinci!

Nejstarší a nejzkušenější prostitutka z nevěstince dokonce tvrdí, že Vali za čtyři hodiny ani jednou nedosáhl orgasmu, což je prý divné. A když to říká takhle zkušená harcovnice, tak to bude asi opravdu divné!

Pokud ještě předtím někde popíjel a do klubu přišel opilý, těžko mohl předvádět nějaké sexuální výkony! Na druhou stranu - který člověk by šel do bordelu střízlivý?

Zpěvák si za peníze od dětí, resp. od jejich rodičů kupuje lehké ženy v nevěstinci, ale na rozdíl od představení pro děti nic nepředvádí a jen leží! To jsou ale paradoxy!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Daniel Vali

Interpreti:
Maxim Turbulenc

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, Skandály, České celebrity, zpěvačky a zpěváci, youtube, zpěváci, skandály celebrit, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudební skupiny, skandál, Maxim Turbulenc video, Maxim Turbulenc bordel, Maxim Turbulenc skandál, Daniel Vali fotky, Daniel Vali photos, Daniel Vali video, Daniel Vali bordel, Daniel Vali nevěstinec, Daniel Vali skandál, Daniel Vali prostitutky, Daniel Vali děvky, Daniel Vali noční klub, Daniel Vali ostrava, Daniel Vali zpívání, Daniel Vali děti, Daniel Vali veřejný dům, bordel v ostravě, ostravský nevěstinec, Daniel Vali placení, Daniel Vali kurvy, Daniel Vali lehké ženy, skandál v bordelu, skandál v nevěstinci
TOPlist