Jakub Štáfek z Ulice: Opravdu jede v drogách?

04.09.2010

Herec Jakub Štáfek (20), známý ze seriálu Ulice, je údajně dealerem drog! Sám prý drogy nebere, ale je jejich podnikavým distributorem a prodejcem!Jakub Štáfek se proslavil jako Matěj Jordán, tedy syn Terezy Brodské (42) v nekonečném seriálu TV Nova Ulice. Podle dobře informovaného zdroje deníku Aha! ovšem tento mladý herec jede v drogách, které distribuuje ve vybraných pražských podnicích! Mladý dealer si navíc občas zve "své klienty" přímo do ateliérů, kde natáčí populární Ulici!

Kuba začínal s distribucí marihuany, ale pak přešel na prodej tvrdších drog a dnes se už dealingem živí asi tři roky. To by znamenalo, že s tím začal ještě jako nezletilý, v sedmnácti letech! Podle kamarádů herec dokonce používá univerzální větu "Nechceš něco tvrdšího?" místo pozdravu!


O kom je tahle píseň?

Jakub Štáfek je tedy asi opravdu "dítě Ulice", když prodává drogy. Jsme jenom zvědaví za jak dlouho na svou brigádu dojede! Měl by si uvědomit, že za distribuci drog může vyfasovat až pět let natvrdo. Jeho herecká kariéra by tím asi rychle skončila!

Je však také možné, že mu nějaký nepřející člověk chce uškodit a šíří o něm tyhle zvěsti!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Tereza Brodská

Filmy:
Ulice

Kategorie:
Celebrity, Televize, České celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube, herci, youtube video, youtube com, čeští herci, TV Nova, Aha!, seriál Ulice, Jakub Štáfek, Jakub Štáfek photos, Jakub Štáfek fotky, Jakub Štáfek drogy, Jakub Štáfek prodej drog, Jakub Štáfek ulice, Jakub Štáfek dealer, nekonečný seriál, herci drogy, celebrity drogy, Jakub Štáfek marihuana, Jakub Štáfek tvrdé drogy, ahaonline, daniel landa video, ulice video
TOPlist