Jake Gyllenhaal jako kapitán Colter hledá Zdrojový kód!

21.04.2011

Akční sci-fi thriller Zdrojový kód vypráví o životě v paralelní realitě. V hlavní roli amerického filmu se představí hollywoodský idol Jake Gyllenhaal jako neohrožený kladný hrdina, který musí zachránit stovky lidí.


Foto: Hollywood Classic Entertainment

Když se kapitán Colter Stevens (Jake Gyllenhaal) probudí v sedadle příměstského vlaku naproti slečně Christině (Michelle Monaghan), netuší, kde se tam vzal. Colter zjišťuje, že se probudil v těle jiného člověka. Než se stihne z nastalé situace vzpamatovat, je vlak rozmetán silným výbuchem.

Vzápětí se Colter se objeví v podivném bunkru izolovaném od okolního světa. Přes obrazovku k němu mluví důstojnice Goodwin (Vera Farminga) a požaduje informace o všem, co právě viděl. Kapitán Colter Stevens se stal součástí náročné mise, jejímž cílem je odhalení útočníka, který má na svědomí výbuch vlaku, v němž se ještě před chvílí nalézal. Atentátník plánuje mnohem větší výbuch přímo v srdci Chicaga a jeho dopadením tak může Colter zachránit tisíce životů ...Režisér Duncan Jones (40) je synem slavného muzikanta Davida Bowieho a jeho první manželky. Jeho debutem bylo komorní britské sci-fi Moon z roku 2007. Drama Zdrojový kód je tedy jeho druhý celovečerní film, v jehož případě si také zvolil žánr science fiction. Kritici a diváci snímek hodnotí o něco výše než právě režisérovu prvotinu.

Akční sci-fi thriller Zdrojový kód/Source code má v českých kinech premiéru 21. dubna 2011.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Russell Peters, Jeffrey Wright, Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Duncan Jones, Vera Farmiga

Filmy:
Zdrojový kód

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Duncan Jones režie, Duncan Jones film, Duncan Jones movie, Zdrojový kód foto, Zdrojový kód film, Zdrojový kód premiéra, Zdrojový kód trailer, Zdrojový kód video, Zdrojový kód ukázka, Source Code film, Source Code photo, Source Code movie, Source Code video, Source Code trailer
TOPlist