Jak vaří slavní? Žádná sláva to asi není!

24.09.2014

I když náš naše televize, nebo vydavatelé knih přesvědčují, že vlastně všichni slavní jsou skvělým a inspirativními kuchaři, realita bývá poněkud odlišná. Na nedávné otvíračce obchodu s nádobím to přiznali mnozí.

Foto: Potten & Pannen

Třeba taková Simona Krainová (41) vaří vlastně až nyní, hlavně kvůli svým dětem, což bychom asi u modelek, které se živí půlkou jablka denně, čekali: „Nikdy jsem moc nevařila. Dnes vařím z povinnosti k dětem, ale už jsem si zvykla. Snažíme se vařit zdravě a jednoduše. Jsem ráda, že existují všemožné robotické pomůcky v kuchyni, které mi pomáhají se s tím poprat. Karel si už na moji kuchyni taky zvyknul,“ přiznává. No, chudák její manžel Karel Vágner.

Jirka Mádl (27) už nějaký čas bydlí s přítelkyní Evou Josífkovou (24), se kterou si prý vybavují kuchyni. Těžko říci, zda ale bude nějak extra využívaná. Eva je totiž známou milovnicí večírků a Jirka asi také nebude tím, kdo by u nich kuchyni vládl: „Práci v kuchyni miluju…můžu se na ni dívat celý hodiny!“ prohlásil vtipálek Jirka.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Mádl, Simona Krainová, Karel Vágner ml.

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české celebrity foto, krásné české modelky, vaření, fotky českých celebrit, Simona Krainová foto, české celebrity fotky, Jiří Mádl foto, Jiří Mádl přítelkyně, Jiří Mádl partnerka, Simona Krainová manžel, Simona Krainová rodina, Simona Krainová děti, Simona Krainová online, vaření celebrit, VIP akce, české VIP akce, Jiří Mádl fotografie, Jiří Mádl osobní život, Jiří Mádl herec, Simona Krainová fotografie, Simona Krainová vaření, Simona Krainová akce, obchody s nádobím, Karel Vágner mladší, Karel Vágner manželka, Karel Vágner rodina
TOPlist