Jak to, že nevypadly? Eva Decastelo přišla v šatech bez ramínek, plná ňadra hrozila vypadnutím!

09.10.2014

Milá a skromná moderátorka a herečka Eva Decastelo (36) si kdesi postěžovala, že v poslední době pěkně přibrala, ale naštěstí se jí většina „nadváhy“ přesunula na její ňadra. Šťastná to žena!

Eva Aichmajerová Decastelo
Zdroj: Profimedia.cz

Šaty bez ramínek jsou velmi populární, působí velmi žensky a útlým dívčím ramenům dají pěkně vyniknout. Bohužel, to co pěkně vypadá, se velmi často špatně nosí a tyto šaty jsou toho jasným důkazem. Šaty jsou totiž zřejmě nejvhodnější pro majitelky silikonových ňader, která drží sama a nemají tendence se sunout k zemi.

A Eva se může pochlubit pouze tím, co jí nadělila příroda, bez silikonu se obešla a černé šaty, ve kterých přišla  na otevření nového salónu asi nebyly úplně to pravé… Takže příště radíme využít kvalitního prádla a prodat vnady v pořádném výstřihu!

Fandím
32 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Eva Aichmajerová Decastelo

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
krásné češky, české celebrity foto, velká prsa, české moderátorky, české celebrity online, Eva Decastelo foto, Eva Decastelo prsa, české moderátorky fotky, české moderátorky foto, prsaté celebrity, krásné české moderátorky, velká ňadra, Eva Decastelo fotografie, Eva Decastelo online, Eva Decastelo dítě, Eva Decastelo postava, Eva Decastelo sexy foto, Eva Decastelo nohy, Eva Decastelo sexy fotografie, Eva Decastelo žhavé foto, Eva Decastelo žhavé fotky, Eva Decastelo ňadra, Eva Decastelo acke, Eva Decastelo moderátorka
TOPlist