Jak Julianne Hough a Josh Duhamel našli Bezpečný přístav!

26.04.2013

Romantické drama vypráví příběh lásky tajemné dívky na útěku a fešného místního vidláka! Snímek Bezpečný přístav , který vychází ze stejnojmenného románu Nicholase Sparkse, natočil renomovaný švédský režisér Lasse Hallström!

pristav
Foto: Hollywood Classic Entertainment

Do Southportu se přistěhuje plachá Katie (Julianne Hough), jejíž minulost halí opar tajemství. Ačkoliv se zprvu brání navázat jakýkoliv vztah, postupem času se seznamuje se sousedkou Jo a Alexem a jeho dětmi a v ospalém jižanském městečku začíná zapouštět kořeny. Musí se tedy rozhodnout – zvolí život na útěku, nebo novou rodinu?

Původně švédský režisér Lasse Hallström (65) prorazil do světa filmem Můj život je pes (1985), za něj obdržel nominace na Oscara v kategoriích nejlepší scénář a nejlepší režie. Přízeň dětských diváků si pak získal snímkem Děti z Bullerbynu (1986) a přízeň kritiků dramatem Co žere Gilberta Grapea (1993), který je dodnes považován za jeho nejlepší film. Úspěch však slavil také se snímky Pravidla moštárny (1999), Čokoláda (2000) nebo Ostrovní zprávy (2001).

Poslední snímek slavného režiséra bude zřejmě patřit mezi slabší položky jeho filmografie. Film, který je adaptací knihy krále červené knihovny Nicholase Sparkse, vlastně asi ani neměl vyšší ambice, než jen rozněžnit čerstvě zamilované páry, které si toto dílo pustí v neděli večer u sklenky vína...

Americké romantické drama Bezpečný přístav/Safe Haven má v českých kinech premiéru 25. dubna 2013. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Lasse Hallström, Cobie Smulders, Julianne Hough, Cullen Moss, Ric Reitz, Josh Duhamel, David Lyons, Noah Lomax

Filmy:
Safe Haven

Kategorie:
Filmy,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, britské celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, americké filmy, britské herečky, zahraniční režiséři, režiséři, britští herci, švédské celebrity, švédští režiséři, Lasse Hallström film, Lasse Hallström režie, Lasse Hallström Safe Haven, Lasse Hallström Bezpečný přístav
TOPlist