Jak hvězdy chlastaly na Berlinale

17.02.2010

Herečky se prý chovaly jako chlípné školačky. České celebrity vyjely do Berlína na filmový festival a předvedly se tam jako největší opilci.

Herci a herečky Aňa Geislerová, Jan Dolanský, Lenka Vlasáková, Kryštof Hádek a vycházejí hvězda Hřebejkova filmu Kawasakiho růže Anna Šimonová vyrazili na známý německý filmový festival propagovat snímek Kawasakiho růže, který pojednává o estébáckých praktikách totalitního režimu a vyrovnání se s minulostí.

Herečka Anna Šimonová (19), která si zahrála v úspěšném filmu vnučku hlavní postavy, si na párty po předávání cen Berlinale 2010 pořádně užila se svými kolegy.

Svoje soukromé fotky totiž zveřejnila na sociální síti Facebook a někdo z jejích přátel je pak bohužel rozeslal i do českých médií. Anna svou stránku dokonce nazvala: Zpět z Berlinale – úspěšně jsme se prochlastali ke konci!

Je však třeba říct, že herecká elita měla důvod oslavovat, protože snímek Jana Hřebejka na Berlinale naprosto zabodoval. Sklidil obrovský potlesk a je o něj zájem z celého světa.

Anna Šimonová to však na párty trochu přehnala, neboť se nechávala lačně osahávat od fotografa Antonína Kratochvíla (o mnoho let staršího). Na dalších fotkách vystavuje všem svůj dekolt a stehna.

No, tak chlastali, bóže! Když jim to Němci zaplatili, tak co? Vzpomeňme na extempore herečky Ivy Pazderkové na Českém lvu! Jestlipak byl Jan Hřebejk opět obětí svých opilých kolegyň, které na něj padaly?

Čtěte více: Iva Pazderková se nechutně opila

Jak říká Miroslav Donutil: Herci pijou jako jakejkoliv jinej člověk, ale protože jsou víc vidět, tak pijou víc.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Geislerová, Anna Šimonová, Jan Hřebejk, Kryštof Hádek, Lenka Vlasáková, Jan Dolanský, Antonín Kratochvíl, Petra Hřebíčková

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity, Skandály,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, fotky celebrit, české herečky, alkohol, herci, skandální fotky, Facebook, Facebook.com, čeští herci, čeští režiséři, režiséři, chlast, berlinale, berlinale 2010, fotky z facebooku
TOPlist