Jak dopadly Ceny Anděl? Leoš Mareš si vyšel v dámském oblečení!

15.05.2014

Pokud jste si zapnuli ve středu večer televizi, nestačili jste se divit, že narazíte na Leoše Mareše (38) na každém přepnutí. Kromě Hlasu se totiž objevil i na slavnostním předávání českých hudebních cen Anděl.

Leoš Mareš
Zdroj: Profimedia.cz

Leoš Mareš se dostavil ve velmi aktuálním převleku za rakouského zpěváka Conchitu Würst, tedy s parukou, vousy a v dámských šatech. Alespoň tak trochu odlehčil atmosféru předávání cen, kdy se bohužel hodně hostů nedostavilo. Že by dali hudební publicisté přednost koncertu Manic Street Preachers?

Jinak ceny příliš překvapení neskýtaly. Zpěvačkou roku se stala Lenka Dusilová (38), která si ale cenu kvůli mateřským povinnostem nepřebrala, zpěvákem pak Dan Bárta (44), zkrátka velmi podobné výsledky, které byste mohli čekat klidně před patnácti lety

Jako Objev roku byla vyhlášená zpěvačka Lenny, dcera Lenky Filipové a nejprodávanější deskou byl Český kalendář Michala Horáčka. Do Síně slávy byl podle očekávání uveden právě sedmdesátiletý Petr Hapka (70).

Fandím
18 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Lenka Dusilová, Leoš Mareš, Petr Hapka

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Leoš Mareš foto, hudební ceny, ceny anděl, Ceny Anděl 2014, Ceny Anděl vítězové, Anděl kategorie, Ceny Anděl kategorie vítězové, Anděl 2014 info, Leoš Mareš žena, Leoš Mareš vtipné foto, Leoš Mareš transvestita, Leoš Mareš v ženských šatech, Leoš Mareš ženské šaty foto, hudební ceny Anděl
TOPlist