Jak by vypadaly světové celebrity po "hipsterizaci"? Docela šíleně, podívejte se!

28.03.2014

Hipster. Alternativní životní styl, který je v současnosti velmi populární. Aby také ne, když je vlastně bezstarostný. Takový styl života je u mládeže velmi oblíbený. Slovník cizích slov tento pojem vykládá jako "zasvěcený" nebo "ten, který ví". To při pohledu nebo rozhovoru s nějakým hipsterem rozhodně neplatí.

hipster dicaprio
No Leovi to teda "sekne". Ten to vyhrál.

Zdroj: Free Imagination

Kdo nebo co je to vlastně ten "hipster"? No je to člověk, který v žádném případě nepatří do mainstreamu, ať už jde o cokoliv. Hudba, filmy, záliby, myšlení. Prostě ty jsi to, co sleduješ, co čteš, co nosíš, co chceš. Hodně "in" jsou upnuté kalhoty a třeba košile po dědovi, aby na sebe člověk hodně upozornil.

Nesmí chybět brýle s obroučkami a sem tam nějaká deprese. Být hubený až vychrtlý a jezdit na kole. Nejlépe tam, kde se budete nejvíce plést řidičům automobilů. Do brašny hodit starej foťák a vinyly. Studovat nějaký "free" obor na vysoké škole, práva nebo ekonomka jsou tabu.

A jak to sluší kromě Lea dalším celebritám? Podívejte se v galerii. Od devadesátipěti designérů vzniklo celkem 195 návrhů. Tady jsou ty nejlepší z nich.

Hipster

Jaký je váš pohled na tento životní styl? Má to něco do sebe, nějakou filosofii nebo je to blbost?

Fandím
13 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Christian Bale, Kim Kardashian, Megan Fox, Kanye West, Leonardo DiCaprio, Cate Blanchett, Sandra Bullock, Matthew McConaughey

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, oblečky, návrháři, móda, kim kardashian, životní styl, megan fox, hipster, styl hipster, celebrity hipster, mainstream, filosofie, designéři, hipster život, hipster oblékání, leonardo dicaprio, christian bale, matthew mcconaughey, sandra bullock, kanye west, cate blanchett
TOPlist