Jaime Pressly - erotické fotky

15.06.2010

Stručný životopis a žhavé fotky americké herečky Jaime Pressly.

Jaime se narodila v roce 1977 v Kinstonu, Severní Karolíně. V patnácti letech se osamostatnila a rozhodla se pro herectví. Začátky nebyly jednoduché, ale Jamie vždy okouzlila filmaře svým perfektním tělem. Není divu, když jedenáct let cvičila gymnastiku a fitness a starala se o své tělo. Proto se i ve svých filmových rolích vždy snažila, aby její tělo co nejvíce vyniklo.

Zahrála si ve filmu Jedovatý břečťan 3: Pokušení (1997), kde měla několik nahých scén. Jedna z nich byla oceněna jako 15. nejerotičtější filmová scéna! Zahrála si také v oblíbeném seriálu Jmenuji se Earl (2005), za který byla nominována na cenu Emmy v roce 2006.

Shlédnout erotickou scénu s herečkou Jaime Pressly, ve filmu Jedovatý břečťan 3: Pokušení, zde

Fandím
6 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Jaime Pressly

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, americké herečky, krásky, Zahraniční celebrity, fotky celebrit, celebrity foto, nahé herečky, sexy fotky, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, Jaime Pressly fotky, Jaime Pressly sexy fotky, Jaime Pressly nahé fotky, Jaime Pressly bio, Jaime Pressly filmy online, Jaime Pressly filmy ke stažení, Jaime Pressly foto, Jaime Pressly pics, Jaime Pressly sexy pics, Jaime Pressly nude pics, Jaime Pressly sexy galerie, Jaime Pressly sexy gallery, Hollywood
TOPlist