Jack a obři: Moderní verze pohádky o kouzelné fazoli!

05.04.2013

Režisér Bryan Singer zaktualizoval oblíbený pohádkový mýtus a vytvořil akční dobrodružství ve formátu 3D! Americké fantasy Jack a obři, které v tomto týdnu vstupuje do českých kin, je podívanou určenou jak pro děti, tak i pro dospělé.

jack
Foto: Warner Bros. Pictures
 

Když mladý farmářský dělník Jack (Nicholas Hoult) díky obřímu fazolovému stonku otevře bránu dělící náš svět od hrůzostrašných obrů, vzplane nanovo starodávná válka. Obři totiž po dlouhých staletích vtrhnou na Zemi a snaží získat zpět území, o která v minulosti přišli.

Jack se jim v tom snaží zabránit a je tak přinucen vybojovat nejtěžší bitvu svého života. V boji za království, jeho obyvatele a lásku statečné princezny čelí nezadržitelnému přívalu válečníků, o kterých si až dosud myslel, že existují pouze v legendách … a sám tak má příležitost stát se legendou.


Americký film natočil známý režisér Bryan Singer (47), který má za sebou takové skvosty moderní kinematografie jako Obvyklí podezřelí (1995), Nadaný žák (1998), X-Men (2000), X-Men 2 (2003), Superman se vrací (2006) a Valkýra (2008).

Vše o filmu Jack a obři zde!

Podle prvních reakcí je snímek Jack a obři klasickým hollywoodským blockbusterem, jehož cílem je nejen pobavit a uchvátit diváky velkorysou výpravou a 3D triky, ale zároveň se snaží chytrou kampaní nahnat do kin celé rodiny. Film je totiž "univerzálně" přístupný všem věkovým kategoriím ...

Americké dobrodružné fantasy Jack a obři/Jack the Giant Slayer je v českých kinech k vidění od 4. dubna 2013.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Stanley Tucci, Bryan Singer, Ewan McGregor, John Kassir, Ian McShane, Nicholas Hoult, Bill Nighy, Eleanor Tomlinson

Filmy:
Jack a obři

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Bryan Singer režie, Bryan Singer film, Bryan Singer Jack a obři
TOPlist