J.J. Abrams natáčí nový seriál

21.01.2018

Režisér takových hitů jako je reboot Star Treku nebo sedmá epizoda Hvězdných válek s podtitulem Síla se probouzí točí nový seriál. Abrams (51) přitom na poli seriálů není žádným začátečníkem. Naposledy však na seriálu pracoval před pěti lety, když točil seriál Hranice Nemožného/Fringe.

J.J. Abrams

Tento úspěšný, ale předčasně ukončený sci-fi seriál, však nebyl jediným Abramsovým seriálovým počinem. Režíroval také například první dvě epizody dalšího kultovního hitu Ztraceni nebo seriál Felicity  nebo Alias.

Abrams v současné době pracuje na scénáři a režii dalšího dílu Star Wars, který má do kin vejít v prosinci příštího roku. Přesto se však pouští do nového projektu pro televizní obrazovky. Jak je u režiséra zvykem, opět půjde o mysteriózní sci-fi.

Projekt zatím nemá veřejnosti známé jméno, ale ví se, že se děj seriálu bude točit okolo rodiny, která se dostane do autonehody. Ta zanechá matku, vědkyni v kómatu a její dceru přenese do jakéhosi paralelního světa, který sužují experimenty její matky.

 O seriál slavného režiséra má zájem hned několik televizí a společností včetně HBO, Warneru nebo gigantu Apple. S HBO má navíc Abrams už zkušenosti, jelikož je výkonným producentem jednoho z jejich úspěšných seriálů – Westworld.

Nejprve se však musí postavit deváté epizodě Hvězdných válek, uzavírající novou trilogii, kterou Abrams sám sedmým dílem otevřel.

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
HBO, seriály HBO, sci-fi seriály, slavní režiséři, Hranice Nemožného, JJ Abrams seriály, JJ Abrams novinky, Fringe, seriál Fringe, mysteriózní sci-fi, režisér Hvězdné války
TOPlist