Iveta Bartošová: Proč si vymýšlí historky s Petrem Mukem?

04.06.2010

Zpěvačka asi trpí bájnou lhavostí! Iveta Bartošová (44) se sice fyzicky vylepšila na klinice krásy v Bratislavě, ale její psychika bude stále ještě rozháraná.Jak víme, zpěvačka nebyla vpuštěna na včerejší pohřeb Petra Muka (1965-2010), protože se před pohřbem rozkecala o tom, jak byla jeho nejlepší přítelkyní a jak moc jí pomáhal. Jenže skutečnost je jiná a organizátor rozloučení Oldřich Lichtenberg ví, jak je zpěvačka "spolehlivá" a hlavně, jak moc lže!

Čtěte více: Causa Petr Muk: Zanechal dopis na rozloučenou!

Iveta přesto využila Mukova pohřbu a odmítla kvůli tomu účast ve velkém finále slovenské taneční soutěže Let´s dance. Vypadá to, že s její přeměnou z odulé kuličky do krásné ženy to nebude tak horké. Iveta to odůvodnila tak, že to byl rodinný přítel, a tak není v této pietní chvíli vhodné, aby se objevila na takové společenské události. Jenže zpěvačka zapomněla, že ji nikdo nikam nezval!

Iveta Bartošová - videoklipy zde!
Petr Muk - videoklipy zde!

Rodiny Mukových Ivetě totiž vzkázala, že na poslední rozlučce s Petrem Mukem, která je vyhrazené jen pro nejbližší, nemá co dělat. Skutečnost, že s ním zpívala, ještě neznamená, že je jeho kamarádka. To si Iveta trošku spletla ... Nikoli každý člověk, se kterým vylezete na jeviště, je hned váš přítel ...

Iveta již dříve dobře živila pověsti o tom, že chodila s tragicky zesnulým zpěvákem Petrem Sepéšim. Když však před nedávnem promluvil jeho syn Petr, vyšlo najevo, že spolu ti dva nikdy nechodili.

Iveto, proč si pořád vymýšlíš? Petr Muk se musí obracet v hrobě!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Petr Sepeši, Iveta Bartošová, Petr Muk

Interpreti:
Oceán, Shalom, Ocean

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, české celebrity foto, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, nenávist, spekulace, Iveta Bartošová foto, čeští producenti, fámy, Iveta Bartošová photo, deprese, Petr Muk fotky, Petr Muk photos, Petr Muk smrt, Petr Muk úmrtí, Petr Muk sebevražda, nečekaná smrt, petr muk video, maniodepresivní psychóza, dopis na rozloučenou, Iveta Bartošová sexy, petr muk foto, petr muk photo, Oldřich Lichtenberg, pohřeb, petr muk pohřeb, petr muk rozloučení, persona non grata, účast na pohřbu
TOPlist