Iveta Bartošová nám povypráví svůj Pravdivý příběh!

02.04.2012

TV Barrandov uvede v pondělí večer unikátní zpověď jedné známé české zpěvačky - Pravdivý příběh Ivety B.! Původní pořad komerční televize obsahuje jako rozhovor s Ivetou Bartošovou, tak zároveň zachycuje její osud očima kolegů, přátel a spolupracovníků.

Iveta Bartošová
Zdroj: TV Barrandov

Iveta Bartošová (45), která patří mezi nejvýznamnější ikony českého bulváru, se opět rozhodla, že se svěří médiím (kterými však čas od času opovrhuje) se svými problémy. Zpěvačka paradoxně dává své zpovědi punc originality a exkluzivity, ale přitom poskytuje podobné rozhovory co půl roku. Ale budiž - rádi se na ni znovu podíváme!

Dokument totiž zkoumá její osud z jiného úhlu pohledu. Příběh Ivety Bartošové, důsledně sledovaný bulvárem a v některých okamžicích i kriminální policií, vynesl zpěvačku mezi nejstabilnější jistoty českého tisku. V letech 1997 – 2000 její titulní strana zaručovala společně s Dagmar Havlovou a Lucií Bílou největší náklad nejen bulvárních deníků, ale také dalších společenských médií.

Čtěte také

Medializace příběhu bulvárem Ivetě zvýšila cenu na trhu – za koncertní vystoupení si mohla účtovat až trojnásobek dosavadní částky. Po závratném comebacku a bizarní svatbě s producentem Jiřím Pomeje však přišel pád na samotné dno, potíže s alkoholem a naprostá společenská diskreditace. A jak to s ní vypadá dnes, víme všichni ...

Diváci, kteří mají zájem vidět dosud nezveřejněné záběry ze života zpěvačky, nechť sledují TV Barrandov v pondělí 2. dubna ve 21:10.

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová

Filmy:
Pravdivý příběh Ivety B.

Kategorie:
Televize,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Iveta Bartošová fotky, TV Barrandov, Iveta Bartošová foto, Iveta Bartošová pořad, Iveta Bartošová zpověď, Iveta Bartošová TV Barrandov, Iveta Bartošová Pravdivý příběh, zpověď zpěvačky, Iveta Bartošová televize, Iveta Bartošová mládí, Iveta Bartošová dětství, zpověď celebrity, Iveta Bartošová příběh
TOPlist