Iveta Bartošová držela v televizi bobříka mlčení!

29.11.2012

Známá persona má tu úžasnou schopnost ztrapnit se za všech okolností sama a bez cizí pomoci! Iveta Bartošová (46) totiž opět zaperlila v přímém přenosu své mateřské TV Pětka, když nedokázala odpovědět na záludný dotaz diváka!

Iveta Bartošová
Zdroj: TV Pětka

Iveta Bartošová (46), která si přišla do kontaktního pořadu TV Pětka ukousnout kus té televizní slávy, opět v přímém přenosu působila, že je duchem někde jinde (zřejmě v jiné galaxii). Někteří diváci-odborníci, kteří ve zdraví přežili tzv. prohibici, naznali, že zpěvačka má dokonce skelný pohled a že je tedy zase opilá ...

Čtěte také

Jeden z odvážnějších diváků pak do studia zavolal a nadrzo se televizní hvězdy zeptal: "Iveto, vy jste pila?" Vzhledem k tomu, že šlo o přímý přenos, nebylo možné jeho dotaz vystřihnout, a tak Iveta Bartošová musela na jeho otázku chtě nechtě odpovědět! A bez nápovědy!

Zpěvačka však v ten den asi držela bobříka mlčení, a tak jen tupě hleděla do kamery a nic neříkala. Teprve po hodné chvíli (asi tak po dvou hodinách :-)), kdy si byla jistá, že její odpověď bude mít fakt grády, reagovala protiotázkou: "A vy jste pil?"

Čtěte také

To bylo jistě velice vtipné a duchaplné, ale bohužel divák v tu chvíli již nebyl v éteru, takže nemohl přemýšlivé blondýně odpovědět. Moderátor Ivetu na tuto skutečnost sice jemně upozornil, ale mimózní zpěvačka natruc otázku ještě několikrát zopakovala! A bylo jasno!

Její věrný bodyguard a přítel Josef Rychtář (54) poté prohlásil, že Iveta prý předtím měla jednu skleničku sektu. To by nás teda fakt zajímalo, jak vypadá, když si dá dvě piva?!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, trapasy celebrit, Iveta Bartošová fotky, Iveta Bartošová foto, Iveta Bartošová sexy, iveta bartošová skandál, iveta bartošová trapas, Iveta Bartošová návrat do šoubyznysu, Iveta Bartošová TV Pětka, Iveta Bartošová reality show, Iveta Bartošová ostuda, Iveta Bartošová opilecký výstup, Iveta Bartošová výstup v televizi, Iveta Bartošová opilost
TOPlist