Ivana Jonáka prý postřelil Kladeňák, kterému nezaplatil za vraždu

04.03.2016

Ivan Jonák si na svobodě užíval pouhých 666 dnů. Před pár dny zemřel, nešlo o smrt násilnou, ale o celkové vyčerpání organismu. Trpěl silnou cukrovkou, kterou si neléčil. Novinář Pavel Novotný (33) tvrdí, že ví, kdo Jonáka postřelil.

Ivan Jonák
Zdroj: Profimedia.cz

Jonákovi bylo pouhých 59 let, třetinu svého života strávil v kriminále za objednání vraždy své ženy. Ještě před tím žil náramně vesele, ale také nebezpečně. Dokonce ho kdosi postřelil! Podle Pavla Novotného to byl: „Kladeňák, co mu nedoplatil ten mord“ a mordem myslí pochopitelně vraždu ženy Ludviky…

Foto: Facebook / Uwa Vanik

Přitom Ivan Jonák vraždu nikdy nepřiznal, ukazoval stále na svého německého společníka v podnikání. Nebyl to překvapivě kriminál, co zlomilo Ivanu Jonákovi vaz, ale život na svobodě. Na starou slávu už jaksi navázat nešlo a Ivan Jonák zemřel jako naprosto nemajetný důchodce.. 

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Pavel Novotný, Ivan Jonák

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české kauzy, české krimi, Pavel Novotný kauzy, Ivan Jonák vražda, Ivan Jonák vražda manželky, Ivan Jonák smrt, Ivan Jonák úmrtí, Ivan Jonák střelba, Ivan Jonák pohřeb, Ivan Jonák kremace, Pavel Novotný novinář, Pavel Novotný obvinění, české podsvětí, Ivan Jonák rozloučení, slavní kriminálníci, kriminálníci, české krimi kauzy.
TOPlist