Ivana Chýlková a David Koller nazpívali společnou píseň!

26.11.2012

Hudební událost loňského roku s názvem Vánoční koleda se vrací v nové podobě s několika novými písněmi! Tvůrci úspěšného hudebně divadelního projektu se rozhodli k vydávanému CD s hudbou z představení natočit také videoklip. A zahráli si v něm hlavní představitelé Vánoční koledy!

ivana
Ivana Chýlková a David Koller
Foto: Studio DVA

Ivana Chýlková (49) a David Koller (51) spojili své síly a svůj talent, a tak vznikl duet Písek je čas, k němuž natočil klip režisér Adam Kraus, který v živých obrazech akcentoval pocit samoty člověka, což je obsaženo i v samotném textu písně.

Čtěte také

Pro natáčení tvůrci zvolili prostor Divadla Hybernia, kde již druhý rok v době adventu píseň zní v rámci představení Vánoční koleda. Celý klip je velmi abstraktní a prostor divadla je to prý jediné konkrétní, co diváka ukotvuje.


Vánoční koleda je výpravný příběh na motivy proslulé povídky Charlese Dickense a představuje neopakovatelný zážitek na pomezí divadla, koncertu a muzikálu. Pokud se necháte unést atmosférou a mystikou vánočního Londýna první poloviny 19. století, stanete se svědky přeměny, vykoupení a nápravy mrzoutského nelidy a lakoty Scrooge v jedinečném podání Karla Rodena.

V roli ducha Vánoc se představí Ivana Chýlková a za doprovodu živého orchestru Kryštofa Marka zazpívají rocker David Koller, slovenská zpěvačka a herečka Zuzana Mauréry a sólistka Státní opery Praha Marina Vyskvorkina. Obnovená premiéra projektu je 30. listopadu 2012 v Divadle Hybernia. 

Fandím
9 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
David Koller, Ivana Chýlková

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, České celebrity, české zpěvačky, zpěváci, české herečky, čeští zpěváci, Ivana Chýlková foto, Ivana Chýlková video, David Koller foto, Ivana Chýlková fotky, David Koller fotky, Ivana Chýlková klip, David Koller klip, David Koller video, Ivana Chýlková videoklip, David Koller videoklip, Ivana Chýlková Vánoční koleda, David Koller Vánocní koleda, Ivana Chýlková Písek je čas, David Koller Písek je čas
TOPlist