Ivan Mládek cítí únavu - končí se skládáním písní!

11.01.2013

Zpěvák, hudebník a bavič oznámil, že už nebude dál psát své nezapomenutelné hity! Ivan Mládek (70) se ve svých sedmdesáti letech rozhodl pověsit skládání hudby a textů na hřebíček!

Ivan Mládek
Zdroj: TV Barrandov

Ivan Mládek (70), který je autorem takových hitů jako Jožin z bažin, Prachovské skály nebo Brno je zlatá loď, se rozhodl skončit se psaním hudby i písňových textů. Hudebník se hodlá věnovat už jen vystupování se svou kapelou Banjo Band a to do té doby, dokud mu to zdraví dovolí.

Čtěte také

Bavič, který zářil svého času v pořadech Čundrcountryshow nebo Country estráda, ještě před pár týdny vyprodal celou Lucernu, takže nemusí mít strach, že by se jako muzikant neuživil. Jen žádný hit ve stylu Ztratil jsem sako, to jsem ale pako nebo Já mám holku z Pezinku, ta má zuby ze zinku, už od něj asi neuslyšíme!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ivan Mládek

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, komici, youtube, zpěváci, youtube video, youtube com, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, čeští komici, ivan mládek video, muzikanti, čeští muzikanti, Ivan Mládek foto, Ivan Mládek humor, Ivan Mládek zpěv, Ivan Mládek fotky, Ivan Mládek hity, Ivan Mládek konec hraní, Ivan Mládek konec skládání, Ivan Mládek konec zpívání, Ivan Mládek konec kariéry
TOPlist