Ivan Jonák zemřel, bylo mu padesát devět let

25.02.2016

V ulici V Pěšinách zasahovala  ve středu policie. Vyšetřovala zde totiž smrt diskotékového krále a ikony devadesátých let Ivana Jonáka. Příčina jeho smrti není doposud známá.

Ivan Jonák
Zdroj: Profimedia.cz

O jeho skonu informoval DJ Uwa (44), kterého pověřila rodina zesnulého. To, zda šlo o vraždu, nebo sebevraždu, není doposud jasné. Ví se ale, že Ivan Jonák nebral před svou smrtí léky na cukrovku, kterou trpěl.

Ivana Jonáka propustili z vězení před dvěma léty, odpykával si zde  trest za objednání vraždy své manželky. Tento zločin nikdy nepřiznal, tvrdil, že na něj bylo vše narafičené. Po propuštění se snažil žít stejně jako v devadesátých letech, byl ale na mizině a obnovit Discoland se mu nedařilo.

Pár měsíců před smrtí na něj podaly žalobu jeho dcery, chtěly, aby jim z Discolandu vyplatil jejich poloviční podíl. Diskotéka, stejně jako dcery je však zatížena exekucí, budova je v havarijním stavu a nejspíše bude zdemolována. Návrat z vězení se Ivanovi Jonákovi zcela jistě nevydařil podle jeho představ...

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Ivan Jonák

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Krimi zprávy, krimi novinky, Ivan Jonák Discoland, Ivan Jonák klub, Ivan Jonák foto, Ivan Jonák diskotéka, kriminální zprávy, české krimi zprávy, čeští mafiáni, DJ Uwa, Ivan Jonák vězení, Ivan Jonák trest, Ivan Jonák vražda, Ivan Jonák smrt, Ivan Jonák úmrtí, Ivan Jonák smrt manželky, Ivan Jonák život, Ivan Jonák dcery, Ivan Jonák rodina, Ivan Jonák cukrovka, Discoland
TOPlist