Iva Pazderková se nechutně opila

09.02.2010

Herečka se zbořila na rautu Českého lva! Herečka Iva Pazderková (29) alias ,,blbá blondýna" z pořadu Na stojáka na nominačním večeru filmových cen Český lev zažila pěkné faux paus!

Iva dorazila do Lucerny, kde se nominační večer odehrával, v doprovodu svého přítele, herce Jiřího Racka (33). Na bezmasém rautu nám všem odhalila svůj model, tedy lehký saténový overal a především holá záda, která zdobí tetování v podobě egyptského motivu Horovy oči.

cesky lev nominacni vecer (15)

Loňský 16. ročník nominačního večera Český lev uváděla právě Iva Pazderková spolu s Ester Kočičkovou a lze říct, že byly sehranou dvojkou. V letošním roce Iva neměla takovou zodpovědnost, a tak se prostě odvázala.

IMG_8590

Iva popíjela u baru kavárny Lucerna, ale kolem druhé hodiny ranní už nebyla schopná udržet své potácení v mezích a co chvíli do někoho vrazila. Její nejčastější obětí byl režisér Jan Hřebejk, který však gentlemansky nedával nic najevo. Jenže když Iva najednou upadla na zem, protože ji zradily vysoké podpatky, její kolegové se rozhodli jednat. Herečka Petra Hřebíčková ji tak musela podpírat a Iva s její pomocí došla na záchod, kde strávila hodně dlouhou chvíli! Nutno dodat, že Iva cestou na toaletu upadla znovu a strhla s sebou i Petru!

Zachránci - Jan Hřebejk a Petra Hřebíčková
cesky lev nominacni vecer (16)cesky lev nominacni vecer (17)

Když ji pak z toalety vyvedly, byla Iva bledá jako smrt a na nohou už neměla podpatky, ale normální boty. Kamarádky ji pak raději odvedly domů. Jak asi vypadalo její opilecké ráno?

Naše rada: Ivo, nepřeháněj to s pitím! Alkohol je dobrý sluha, ale zlý pán!

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Iva Pazderková, Petra Hřebíčková

Kategorie:
Celebrity, Filmy, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, České celebrity, české herečky, alkohol, chlast, opilost, Český lev, nominační večer, lev, iva pazderková fotky, iva pazderková opilá, iva pazderková tetování, pád na zem
TOPlist