Iva Janžurová si nakupuje zlato sama, dárky má raději praktické

02.06.2017

Iva Janžurová (76) si vyšla se svou dcerou Sabinou Remundovou (45), aby si nakoupily luxusní šperky. Sama ale ráda dostává veskrze praktické dárky. 

Iva Janžurová
Zdroj: Diamond - Club

„Mám ráda, když jsou dárky taky k užitku. Dostala jsem třeba sekačku a raduji se z ní dodnes. A dále nechci vypadat, jakože se snažím o nějakou ušlechtilost, ale zcela upřímně velkým štěstím a dárkem pro nás všechny byla maminčina operace srdce. Štěstí nebýt zlomený, zaskočený osudem, to je taky velký dárek,“svěřila se Iva Janžurová, která si nakonec vybrala prsten od Diamond Club ze čtrnáctikarátového zlata s diamanty po stranách.

„ Dlouho jsem si přála mlýnek na maso, ale pak jsem ho našla na chalupě, takže nyní si přeji truhlářský ponk nebo dlátka. Ale musím říct, že nejhezčí dárek od Sabinky, jsem měla po premiéře filmu Zahradnictví – Rodinný přítel. Její výkon byl zkrátka úžasný,“ uvedla maminka Sabiny Remundové Iva Janžurová.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Iva Janžurová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české herečky, luxusní šperky, šperky, Iva Janžurová novinky, Iva Janžurová herečka, celebrity na nákupech, iva janžurová šperky, sabina remundová šperky, iva janžurová prsten, iva janžurová diamanty, Diamond Club, šperky Praha, Diamond Club celebrity
TOPlist