Italský klíč: Příběh sirotka objevující záhady vlastní rodiny!

16.07.2013

Koprodukční film je romantickou pohádka o hledání vlastní identity, minulosti, ale i lásky a smyslu života! Snímek Italský klíč vypráví příběh devatenáctileté ženy, která díky nezvyklému dědictví postupně odhaluje tajemství svého původu.

italsko
Foto: Film Europe

Devatenáctiletá Cabella - sirotek bez rodičů - dostane jako svoje jediné dědictví starožitný klíč, díky kterému odemkne starou vilu v Itálii a spolu s ní objeví i záhady její vlastní rodiny.


Hraný debut finské herečky, scenáristky a režisérky Rosy Karo vyniká vizuálně propracovanými záběry, vytvářejícími idylickou atmosféru letního italského venkova, a podmanivou průvodní hudbou finského skladatele Tuomasa Kantelinena.

Film, který získal dvě finské národní filmové ceny Jussi Awards a řadu dalších ocenění na světových festivalech, osciluje mezi moderní pohádkou a romantickým kýčem. Naštěstí režisérčina práce s kamerou a hudbou zvedá úroveň snímku na artovou úroveň, která stojí za zhlédnutí ...

Finsko-italsko-britsko-americké drama Italský klíč/The Italian Key je v českých kinech k vidění od 18. července 2013. 

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Mikko Leppilampi, John Shea

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, Zahraniční celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, italské herečky, italské celebrity, britské filmy, režisérky, zahraniční režisérky, finské celebrity, italské filmy, evropské filmy, finské filmy, finští herci, finské herečky, italští herci, finské režisérky, Rosa Karo film, Rosa Karo režie, Rosa Karo Italský klíč
TOPlist