Iron Maiden zahraje v rámci festivalu Sonisphere na pražském Výstavišti!

16.05.2011

Festival Sonisphere, který letos 11. června do Česka přivede kapelu Iron Maiden, mění místo konání. Z letiště v Milovicích se přesouvá přímo do pražských Holešovic!


Iron Maiden zahrají na pražském Výstavišti 11. června.
Foto: Javatyk, wikipedia.org

Vstupenky s místem konání Milovice zůstávají platné v areálu Výstaviště v Praze - Holešovicích. Návštěvníci, kteří chtějí vidět pouze vystoupení Iron Maiden a Korn, si nově mohou koupit lístek za 849 korun k stání a za 1 749 korun do Golden Circle.

Lístek zaručuje, že návštěvník uvidí koncertní set kapel Korn a Iron Maiden v plné délce. Iron Maiden slibují zahrát své největší hity v regulérním koncertním setu.Iron Maiden je anglická heavymetalová skupina založená v roce 1975 baskytaristou Stevem Harrisem. Kapela se stala legendární nejen díky své hudbě, ale také kvůli svému maskotovi Eddiemu, který se objevuje na obalech všech alb a singlů kapely (kromě prvního singlu Running Free).

Interpreti:
Korn, Iron Maiden

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
festival, britské kapely, kapely, hudební skupiny, holešovice, britské skupiny, Iron Maiden foto, Iron Maiden photo, Iron Maiden Sonisphere, Iron Maiden Praha, Iron Maiden Prague, Iron Maiden concert, Iron Maiden koncert, Iron Maiden metal, heavy metal, Iron Maiden heavy metal, Iron Maiden Holešovice, Iron Maiden music, Iron Maiden hudba, Sonisphere festival, festival Sonisphere
TOPlist