Irina Shayk předvedla sexy pozadí na pláži v Mexiku

24.01.2014

Která rozumná celebrita by zůstávala v lednu v zimě? Irina Shayk již delší dobu dlí v prosluněném Mexiku, kde toho příliš na sebe nepotřebuje, takže může vystavit svoje skvostné pozadí tak, jak ho pánbůh stvořil!

Foto: Facebook (2x)

Irina Shayk, ruská modelka s bezchybnou figurou, kterou naposledy předvedla v kampani na plavky Beach Bunny, je v současné době k vidění na plážích Mexika a ostatní turisté se jistě nemohou vynadívat!

Galerie

Podle fotografií, které ochotně sdílí na sociální síti, se zde nezdráhá ukázat svůj hlavní výrobní prostředek a ostře nabitou zbraň – skvělé tělo s ukázkovým pozadím.

Irina zde pózuje na mexických plážích, a to zásadně zezadu, nebo tak, aby své pozadí prodala. Irina k fotografii připsala, že miluje přírodu. Popravdě řečeno, kolik z nás si právě té přírody kolem všímá? Irinino tělo a pozadí je totiž právě to, co na fotografii naprosto jasně dominuje!

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Irina Shayk

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity,

Tagy:
sexy celebrity, žhavé fotky celebrít, ruské modelky, celebrity na pláži, ruské celebrity, modelky fotky, modelky sexy foto, dovolená, mexiko, Irina Shayk mexiko, Irina Shayk zadeček, Irina Shayk nahé foto, Irina Shayk ruská modelka, dovolená Mexiko
TOPlist