Cypress Hill

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 0 fanoušků
Nesnáším 0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů
Hodnocení
0% (0 hlasů) Neumístněno

Popis interpreta Cypress Hill Upravit životopis

Cypress Hill je americká hip hopová skupina.

Založení

V roce 1988 se dala dohromady skupina se jménem Cypress Hill. Prodali nad 15 miliónů desek a obdrželi 15 multiplatinových, platinových a zlatých ocenění. Původně se kapela jmenovala DVX, která byla v sestavě: T-Funk, Mellow Man Ace, B-Real a Sen Dog. Asi po roce B-Real a Sen Dog kapelu opustili a seznámili se s Muggsem.

Diskografie

  • Jejich První CD se jmenovalo Cypress Hill, které vydali v roce 1991. Hitovkou CD se stala písnička How Could I Kill A Man, vystoupala na první příčky hitparád.
  • Druhé CD vydali v roce 1993 a jmenovalo se Black Sunday . Cypress Hill opět zapůsobili s písničkou Insane In The Brain. V roce 1996 byl také B-Real postřelen do zad a málem to nepřežil. B-Real tvrdí, že kdyby u něho nebyl Sen Dog, nejspíš by to nepřežil.
  • V roce 1995 vydali desku s názvem Temples Of Boom. Asi největším hit byla píseň Throw Your Set In The Air . Dostali za ni zlaté ocenění a Sen Dog opustil kapelu kvůli své rockové skupině SX10.
  • Poté co se Sen Dog vrátil v roce 1997 vydali Cypress Hill další desku pod názvem IV. . Tahle deska se velmi povedla. Divné je, že v albumové verzi songu Tequila Sunrise vystupoval Barron Ricks a ve video verzi Sen Dog.
  • V roce 1999 vydali desku pod názvem Los Grandos Exitos En Espaňol, která obsahovala většinu starších písní, ale nazpívaných ve španělštině.
  • Cypress Hill po roce vydali novou desku Skull and Bones, která obsahuje spíš Metal a Rock. Největším hitm je patrně Rock Superstar, která byla nazpívána i v jiné verzi (Rap Superstar). Ukázkou metalu je hlavně píseň Get Out Of My Head a A Man, kterou nazpíval pouze Sen Dog.
  • V roce 2001 vydali desku s názvem Stoned Raiders, která obsahuje dobré nahrávky. Hitem se stalo Lowrider. V klipu je vidět jak Cypress Hill jedou v lowrideru (zdroj?).
  • Po třech letech byla vydána deska s názvem Till Death Do Us Part (Dokud Nás Smrt Nerozdělí), s kterou dokázali, že chtějí být ještě dlouho.

Nová deska

Nová deska Cypress Hill vyšla pod názvem Rise Up. Vystupují zde Mike Shinoda (Linkin Park), Tom Morello (Rage Against The Machine), Daron Malakian (System of a down/Scars on Broadway) a Slash (Guns N' Roses). Úspěšnými skladbami se staly Armada Latina, Rise Up, It Ain't Nothin', Get 'Em Up.

Zdroj: Wikipedia.org

Členové skupiny Cypress Hill

Fotky Cypress Hill (55)

Videoklipy Cypress Hill (227)

Písně Cypress Hill (618)

Všechny písně Cypress Hill (618) »

Diskografie Cypress Hill (36)

TOPlist