All Time Low

profil
Fotku nahrál uživatel.
Fandím 1 fanoušek
Nesnáším 0 antifanoušků
Napiš názor 0 názorů
Hodnocení
100% (2 hlasů) Neumístněno

Popis interpreta All Time Low Upravit životopis

All Time Low je americká pop punková skupina z Baltimoru v Marylandu, kteří se zformovali roce 2003. Skuina se sklád z hlavního zpěváka a kytaristy Alexandra Gaskartha, hlavního kytaristy Jacka Barakata, basového kytaristy Zacharyho Merricka a bubeníka Riana Dawsona. Jméno kapely je vzato z písně "Head on Collision" od New Found Glory.

Historie

2003-06: Vznik kapely a The Party Scene

All Time Low se zformovali v roce 2003, kdy ještě stále byli na střední škole a začali přezpívávat písně od pop punkových kapel jako jsou například Blink-182. Později nahráli svou první desku s Emerald Moon Records, se kterými podepsali smlouvu v roce 2004 a vzápětí vydali své první EP album The Three Words to Remember in Dealing with the End. Kapela později vydala první oficiální album The Party Scene a to v červenci 2005.
Před tím, než v roce 2006 maturovali, All Time Low podepsali další smlouvu, tentokrát s Hopeless Records. V jednom rozhovoru kapela říká, že začali brát hudbu vážně až v jejich maturitním ročníku na střední škole, tedy před tím, než vydali své druhé EP Put Up or Shut Up v červenci roku 2006.
All Time Low se později v roce 2006 vydali na turné na podporu jejich EP. Po turné začala kapela psát materiály na druhé studiové album.

2007–08: So Wrong, It's Right

All Time Low vydali jejich druhé studivoé album So Wrong, It's Right v září 2007, a byli s ní na šestém místě v žebříčku Indipendent Albums. Druhý singl z desky "Dear Maria, Count Me In", který byl napsán o striptérce, byl první singl kapely, který dosáhl 86. místa v žebříčku Pop 100. 9. března 2009 dostal singl zlaté ocenění.
Krátce po vydání So Wrong, It's Right se All Time Low rychle stali populárními. Objevili se na MTV v pořadu Discover and Downolad a v Music Choice - Fresh Crops a také byli přidáni do obou playlistů MTV - Big Ten a MTV Hits. 7. března 2008 kapela živě vystupovala v pořadu Jimmy Kimmel Live! a následně i v MTV U Woodie Awards
V roce 2008 byli magazínem Alternative Press jmenováni "Kapelou roku".

2009: Nothing Personal

Ze začátku roku 2009 All Time Low prohlásili v rozhovoru s britským magazínem Rock Sound, že začali psát materiály na třetí studiové album a že také spolupracují s několika umělci a producenty hned u několika písní.
Přestože ATL stále psali písně, začali již nahrávat na jejich nové album v únoru 2009 a už o měsíc později nahrávání dokončili. Hlavní singl desky, "Weightless", byl vydán v březnu 2009 a stal se první písní kapely, která byla hrána i ve velkých rádiích, napříkald ve Velké Británii. All Time Low vydali své třetí album Nothing Personal v červenci 2009.
Později v listopadu 2009 kapela oznámila, že podepsali smlouvu s Interscope Records a o měsíc později byli oceněni jako "Nejlepší Pop Punk Kapela" od Top In Rock Awards.

2010– současnost: Dirty Work

Poté, co v březnu 2010 vydali píseň "Painting Flowers" na album "Almost Alice", soundtrack k filmu Alenka v říši divů, začali psát materiály na jejich čtvrté album, které mělo být první album u major labelu Interscope Records.
Dema k nové desce skupiny byly zveřejněny na webových stránkách v srpnu 2010 a později ATL v jednom rozhovoru potvrdili, které nahrávky budou a nebudou na albu. Méně než za rok, v červnu 2011, bylo vydáno čtvrté studiové album Dirty Work. Deska měla vyjít již v březnu, ale byla vydána později kvůli přechodu k Intercsope. Album je momentálně nejprodávanjší album All Time Low a drží se na 13. místě v australských a kanadských žebříčcích, v Británii 20. místo.
V rozhovoru pro Property of Zack, který byl poskytnut 28. října 2011, Alex Gaskarth sdělil, že již připravují písně na další album, které by mělo vyjít spíš dříve než později.

Zdroj: Wikipedia.org

Členové skupiny All Time Low

Fotky All Time Low (292)

Videoklipy All Time Low (75)

Písně All Time Low (394)

Všechny písně All Time Low (394) »

Diskografie All Time Low (6)

Dirty Work ( 7 Jun 2011)
Straight To DVD ( 25 May 2010)
Nothing Personal ( 13 Jul 2009)
Put Up Or Shut Up ( 25 Jul 2006)
Celá diskografie All Time Low (6) »
TOPlist